Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шатрищенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04390890) був реорганізований і увійшов до складу Ямпільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Оголошення


 

 Про прийом клієнтів Ямпільським районним сектором з питань пробації з 1 червня 2020 року 

 


 

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Шатрищенської сільської ради звертається з проханням обмежити масові зібрання святкувань та обрядових заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, та, за можливості, залишатись на Великодні свята вдома.

 


 

Оголошення про проведення конкурсу на право отримання в оренду комунального майна Шатрищенської сільської ради - системи водопостачання (водогону), що знаходиться за адресою: Сумська область, Ямпільський район, село Шатрище для надання послуг з водопостачання в селі Шатрище

 


 

 


 


 

04 серпня 2018 року Шатрище святкуватимуть День села.

Цього року свято буде тематичне, адже нашій школі виповнюється 45 років.

Запрошуємо всіх на зустріч шкільних друзів. Будемо раді бачити на святі тих, хто навчався та навчав у нашому шкільному закладі.

У програмі святковий концерт, спортивні змагання, дитячі розваги, лотерея, дискотека та інші святкові заходи.

Початок заходів:

  • спортивні змагання (волейбол) - о 10.00 годині.
  • святково-розважальна програма – о 12.00 годині.

 


 

Інформаційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту  рішення  Шатрищенської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

 


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Шатрищенської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»

 


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Шатрищенської сільської ради «Про встановлення  ставок єдиного податку на території  Шатрищенської сільської ради для фізичних осіб-підприємців на 2019 рік»

 


 

Про  встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання по ТОВ «Синя криниця»

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту

розрахунку тарифів на водопостачання

 

Шановні жителі Шатрищенської сільської ради!

 

19.04.2018 року на дошці оголошень Шатрищенської сільської ради  за адресою: с.Шатрище, вул.Гончаровка, 96 та на сайті сільської ради shatrrada.gov.ua буде оприлюднений проект розрахунку тарифів на водопостачання, наданий ТОВ «Синя криниця». На протязі 30 днів до 18.05.2018 року Шатрищенською сільською радою будуть прийматися пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб в усній та письмовій формах за т. 5-72-16 або за адресою с.Шатрище, вул.Гончаровка, 96. 

Адреса ТОВ «Синя криниця»: 41226, Сумська область, Ямпільський район, смт. Свеса, вул. Кожедуба, 39. Телефон (098)742-74-22.

 

18.04.2018р.

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю, агропромислового розвитку, соціального розвитку села і охорони навколишнього середовища.

 

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Шановні жителі Шатрищенської сільської ради!

 

03.02.2018 року на дошці оголошень Шатрищенської сільської ради  за адресою: с.Шатрище, вул.Гончаровка, 96 буде оприлюднений проект рішення сільської ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Шатрищенської сільської ради". На протязі 30 днів до 04.03.2018 року Шатрищенською сільською радою будуть прийматися пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб в усній та письмовій формах по т. 5-72-16 або за адресою с.Шатрище, вул.Гончаровка, 96.

 

02.02.2018р.

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю, агропромислового розвитку, соціального розвитку села і охорони навколишнього середовища.


 

Оголошення про проведення конкурсу по передачі в оренду системи водопостачання (водогону) в с.Шатрище

 


Шатрище запрошує всіх бажаючих на свято Масляної!

 

Святкування відбудеться 25 лютого 2017 року біля сільського будинку культури.

В програмі:

- виступ учасників художньої самодіяльності;

- спортивно-розважальні конкурси;

- святкова лотерея.

Гості зможуть поласувати традиційними млинцями та іншими смаколиками.

При собі мати гарний настрій!

Будемо раді всім!

 

Виконком сільської ради

 


05 серпня 2017 року жителі Шатрищ святкуватимуть День села.

Запрошуємо на святкування всіх бажаючих. 

Плануються спортивна та концертно-розважальна програма, дискотека, атракціони для дітей та інше.

Будемо раді всім!

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *